The new face of the farmer
Kurumsal

Kurumsal

Farmer Ziraat olarak Firmamız, 12 yılı aşkın bir tecrübe sonucu 2021 yılında kurulmuştur. Firmamız Aydın İli Söke ilçesi Organize sanayi bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. 3 yıl içerisinde ikinci fabrikasını da açarak, 10.000 m2 üretim alanı ile tecrübesi ve profesyonelliğini harmanlayıp geleceğe yönelik yatırımlar yapmıştır, değerli bir marka olma gayretiyle emin adımlarla yürümektedir.

İleri teknoloji Toprak İşleme ve ekim başta olmak üzere Tarım ve Hayvancılık makine ve ekipmanlarının üretimi, alanında uzman mühendis ve teknik kadroları ile Söke Organize Sanayisinde bulunan 10000 m2 kapalı alana sahip Fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Tarımsal mekanizasyon uygulamalarıyla ilgili müşteri farkındalığını arttırmayı ve en yüksek verimlilikle optimum çözümler sunmayı görev edinmiştir. Farmer takımının her bir üyesinin bilgi, yeterlilik ve memnuniyetini sürekli olarak geliştirmek için tüm imkanlarını kullanır. Çevreye saygılı ve yaratıcı akılla etkin verimlilik yönetimi uygulamayı amaç edinmiştir.

Firmamız, tarımsal mekanizasyon uygulamalarıyla ilgili müşteri farkındalığını arttırmayı ve en yüksek verimlilikle optimum çözümler sunmayı kendine görev edinmiştir. İhracat odaklı kurduğumuz Farmer Ziraat, kısa zaman içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerine, Lazer tesviye makinesi başta olmak üzere, ürün gruplarımızda yer alan tüm ürünlerimizi ihraç eden firmamız gerek sağladığı iş istihdamı gerekse çiftçilerimize anında yedek parça temini ile Türkiye’ de tanınmış bir marka olmuştur.

Farmer Ziraat Türkiye’ de 35 bayi ağına ulaşmıştır yurtdışında 24 ülkeye ihracatımız vardır. Üretimin en önemli girdisi olan hammaddeleri bulabilmekte ve %75 ihracat rakamıyla 2024 yılı üretimimize devam ediyoruz. Yeni modellerimiz ile başarılı arazi denemeleri ve Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Sürekli yenilik arayışı içerisinde olan firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki çiftçilerimizin her zaman yanında olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Sektörde kalite ve çeşitlilik açısından öncü olmak

Tarım makinaları sektöründe Türkiye’yi dünyaya tanıtmak

Paydaşlarımızı çözüm ortağı olarak görmek

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak

Teknolojisini yeni ve gelişen dünya teknolojisine dönüştüre- rek rekabet gücünü arttırmak

Kalitesizlik maliyetlerini düşürmek ve karlılığı arttırmak

Risk odaklı süreç analizleri ile muhtemel riskleri belirlemek, değerlendirmek ve standart kontroller ile kabul edilebilir sevi- yeye çekerek risk tabanlı proses yaklaşımını şirket içerisindeki tüm çalışanlara yaymak

Sürekli iyileştirme çalışmalarıyla, kalite araçlarını yaygınlaştı- rıp tüm çalışanların katılımını sağlamak

Kurumsal Tanıtım Filmimiz

Fuar Görüntüleri

Uzman personel

Hızlı yanıt verebilen mevcut ve yüksek nitelikli personel

Teknoloji

Doğru ve optimum sonuç ölçümleri sağlamak için en son lazer teknolojisi

Verimli

Verimli ve kaliteli makineler sayesinde paradan önemli ölçüde tasarruf

tr_TRTürkçe